O mně

Čáslav - kostel.jpg

Nejdůležitější osobní údaje a vzdělání


Narodil jsem se v roce 1965 v Čáslavi. Větší část dětství jsem strávil v Praze, kde jsem také studoval na Gymnáziu v Praze 9. Následně jsem vystudoval Vysokou školu zemědělskou a získal titul Ing.Po absolvování jednoleté základní vojenské služby ve Stříbře jsem nastoupil na studijní pobyt na Institutu tropického a subtropického zemědělství, kde jsem pokračoval ve formě aspirantského studia.            

 

 

 

Profesionální kariéra


V letech 1992- 2014 jsem se zabýval obchodní činností. Začínal jsem jako manažer v potravinářské společnosti, poté jsem pracoval jako manažer ve společnosti Vitana Byšice. Pak následovalo působení ve společnosti Čokoládovny, a.s. v Praze. Zhruba deset let jsem podnikal soukromě, pracoval jsem jako ředitel a posléze i jednatel společnosti pro podporu prodeje zejména potravinářských výrobků. Všechny tyto zkušenosti jsem zhodnotil mezi lety 2010 až 2014, kdy jsem podnikal jako OSVČ v oblasti analýzy prodeje potravinářských výrobků.

 

Život v Milovicích


Již přes 20 let žiji v Milovicích, dynamicky se rozvíjejícím městě na Nymbursku.Jsem ženatý, mám syna a dceru. Oba jsou již dospělí.Bez solidního rodinného zázemí by se mi nepodařilo uskutečňovat pracovní i politické cíle. Zodpovědnost, poctivost a spravedlnost jsou hodnoty, ke kterým jsem byl vychováván a které jsou mi vlastní.Pro moje současné politické aktivity považuji za důležité, že jsem se ubíral životní cestou zaměstnance, manažera i podnikatele. Mohu tak z nejrůznějších zorných úhlů čerpat ze svých životních zkušeností a díky tomu mohu posuzovat politická rozhodnutí s určitým nadhledem.  

Vstup do politického životaV listopadu 2011 jsem se stal sympatizantem občanského sdružení Akce nespokojených občanů (ANO 2011), následně v roce 2012 koordinátorem tohoto sdružení ve Středočeském kraji. Od vzniku hnutí ANO 2011 jsem členem tohoto hnutí a od roku 2013 až 2018 jsem byl předsedou a od roku 2018 do roku 2020 jsem byl místopředsedou Oblastní organizace Nymburk. V letech 2017 až 2018 jsem také působil jako místopředseda Krajské organizace hnutí ANO ve Středočeském kraji.

 

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt milan pour starosta

Starosta a zastupitel města Milovice


V komunálních volbách v roce 2014 jsem byl zvolen zastupitelem a navíc jsem se stal starostou města Milovice. Tuto funkci jsem vykonával celé čtyřleté volební období. Od listopadu 2018 do současné doby jsem zastupitelem města Milovice. V období května 2015 až května 2019 jsem byl členem Představenstva společnosti Vodovody a kanalizace Nymburk. Od roku 2007 do současné doby působím jako předseda spolku zahrádkářů v Milovicích. Ve volném čase, kterého se mi již tolik nedostává, se věnuji kulinaření, zahrádce, lyžování či cyklistice.

 

 

 

Milan Pour

Copyright@2018 Milan Pour| Všechna práva vyhrazena